Špičková moderní
technika

Špičková moderní
technika

Poctivá síla
traktorů FENDT

Abychom se mohli neustále posouvat kupředu (a v případě povrchového frézování i vzad), disponujeme traktory FENDT o výkonu přes 330 koní.

Rychloběžné
povrchové frézy

Naše rychloběžné povrchové frézy předního světového výrobce FAE nabízejí extrémní výkon při pracovním záběru 230 cm. Jsou osazeny 90 vysokopevnostními kladivy na rotoru a také 3 řadami hardoxových protinožů pro ještě lepší rozdrcení dřevní hmoty.

Pomaloběžná půdní fréza

Tato pomaloběžná hloubková fréza ze stáje FAE těží ze své unikátní konstrukce se třemi převodovkami. To umožňuje přenést maximální možnou sílu na rotor. I tato fréza má pracovní záběr 230 cm a je osazena také 90 speciálními kladivy pro dokonalou frakci drceného materiálu. Ten je tak promícháván se zeminou v hloubce až 40 cm.

Transparentní přístup

Bez lidského faktoru by samotná technika nic neznamenala. Proto klademe velký důraz na transparentní vyúčtování, profesionální přístup, komunikaci a férové jednání. Na konci plošného frézování celou plochu změříme pomocí vysoce přesného geodetického přístroje GPS. Můžete se tak spolehnout, že nezaplatíte ani o korunu navíc. Případné změny, které během realizace zakázky občas vznikají, vždy konzultujeme se zákazníkem. Věříme totiž, že jedině tak může mezi námi a našimi klienty vzniknout vzájemná důvěra.

Poctivá síla
traktorů FENDT

Abychom se mohli neustále posouvat kupředu (a v případě povrchového frézování i vzad), disponujeme traktory FENDT o výkonu přes 330 koní.

Rychloběžné
povrchové frézy

Naše rychloběžné povrchové frézy předního světového výrobce FAE nabízejí extrémní výkon při pracovním záběru 230 cm. Jsou osazeny 90 vysokopevnostními kladivy na rotoru a také 3 řadami hardoxových protinožů pro ještě lepší rozdrcení dřevní hmoty.

Pomaloběžná půdní fréza

Tato pomaloběžná hloubková fréza ze stáje FAE těží ze své unikátní konstrukce se třemi převodovkami. To umožňuje přenést maximální možnou sílu na rotor. I tato fréza má pracovní záběr 230 cm a je osazena také 90 speciálními kladivy pro dokonalou frakci drceného materiálu. Ten je tak promícháván se zeminou v hloubce až 40 cm.

Transparentní přístup

Bez lidského faktoru by samotná technika nic neznamenala. Proto klademe velký důraz na transparentní vyúčtování, profesionální přístup, komunikaci a férové jednání. Na konci plošného frézování celou plochu změříme pomocí vysoce přesného geodetického přístroje GPS. Můžete se tak spolehnout, že nezaplatíte ani o korunu navíc. Případné změny, které během realizace zakázky občas vznikají, vždy konzultujeme se zákazníkem. Věříme totiž, že jedině tak může mezi námi a našimi klienty vzniknout vzájemná důvěra.