TOPAGRA spol. s r.o.

Jednatel společnosti TOPAGRA spol. s r.o., kterému jsme byli doporučeni, nás kontaktoval s tím, že mají zájem rekultivovat cca 4 hektarovou plochu bývalé vinice, která několik let zarůstala náletovými dřevinami. Tyto dřeviny byly již natolik silné, že po vyřezání a seštěpkování dřevní hmoty z celé plochy bylo potřeba použít technologii hloubkového frézování. Klient požadoval celoplošné frézování. Kondice této plochy nám umožnila frézovat do hloubky cca 30 cm. Poté se plocha zvláčela a osela. Dnes na této ploše již klient úspěšně hospodaří.

TOPAGRA spol. s.r.o.

Jednatel společnosti TOPAGRA spol. s.r.o., kterému jsme byli doporučeni, nás kontaktoval s tím, že mají zájem rekultivovat cca 4 hektarovou plochu bývalé vinice, která několik let zarůstala náletovými dřevinami. Tyto dřeviny byly již natolik silné, že po vyřezání a seštěpkování dřevní hmoty z celé plochy bylo potřeba použít technologii hloubkového frézování. Klient požadoval celoplošné frézování. Kondice této plochy nám umožnila frézovat do hloubky cca 30 cm. Poté se plocha zvláčela a osela. Dnes na této ploše již klient úspěšně hospodaří.

„S prací společnosti Colterro jsme byli velmi spokojeni, se zakázkou si velmi dobře poradila a komunikace byla v naprostém pořádku. Určitě doporučujeme.“

Pavel Hrdina

jednatel společnosti
TOPAGRA s.r.o., Topolná